Sídlo firmy Alobex, s.r.o.
logo1-large-light-red
 
 
 


 
DSCF0488

 

 


Bazény a príslušenstvo

tomenu

   

    Firma Alobex, s.r.o. sa venuje montáži bazénov od roku 1995. Za túto dobu sme zrealizovali viac ako 250 bazénov rôznych tvarov a prevedení. Ťažisko činnosti spočíva v realizácii betónových bazénov, ktoré obkladáme bazénovou fóliou Alkorplan 2000, rôznej farby, alebo vzorov , ktoré vybavíme príslušenstvom podľa želania zákazníka.

   

  V poslednej dobe sa veľkej obľube tešia aj bazény laminátové a polypropylénové,  skimmerové aj s napnutou hladinou. Tieto bazény sú dodávané ako monolit, dovezú sa priamo na pozemok objednávateľa, kde sa položia na vybetónovanú základovú dosku a po zapojení elektro a vodoinštalácie sa obsypú suchým betónom a bazén je hotový. 

 

Okrem týchto bazénov ponúkame aj bazény pre povrchovú montáž, ktoré sú cenovo nenáročné , ich montáž je veľmi jednoduchá  a zabezpečujú  si ju zákazníci sami. Na tomto type  bazéne sa zákazníci naučia, ako sa o bazén starať, ako treba ošetovať vodu a pokiaľ to zvládnu, väčšinou sa po čase rozhodujú o  stavbe zabudovaného bazéna s kvalitnejšou výbavou.